KONST / Litografier / Färglitografi 13862075
nr 1386 2075
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 103/360. Motivet: 58x41cm, yttermått inklusive ram: 68x50cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:12:40
22/3 16:49:23
22 mar
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund